İletişim bilgileri

  • Sanset Gıda Turizm San. Ve Tic. A.Ş. Balabandere Cad. İlaç Sanayi Yolu No: 14
  • 34460 İstinye - Sarıyer/İSTANBUL

İNSAN KAYNAKLARI

İnsan Kaynakları Direktörlüğü olarak mutlu çalışma ortamları yaratabilmek adına seçme ve yerleştirme süreçlerinde kurum kültürüne uygun, pozisyon için gerekli bilgi ve beceriye sahip adaylarla yetkinlik bazlı mülakat yapılarak titiz bir işe alım süreci uygulanmaktadır.

Ailemize katılacak yenilikçi, dinamizmimize ayak uyduracak, başarı ve heyecanımıza ortak olacak doğru adayları belirlerken; adayların yetkinliklerinin yanı sıra mesleki ve teknik yeterlilikleri de değerlendirerek kurumumuzun değerlerine uygunluğu ölçülmektedir.

İlerleyen süreçlerde kendisine verilen hedeflere başarı ile ulaşan, yetkinlik ve mesleki becerilerini sürekli geliştiren, işine katkı sağlayan ve fark yaratan davranış ve sonuçlar elde eden çalışanlarımızı bir üst pozisyon için yönlendiriyor ve bu amaçla gelişimlerine katkı sağlıyoruz. Terfi ve görev değişikliği gibi uygulamalar ile çalışanlarımıza farklı kariyer yolları çizilmektedir.

Lezzet yolculuğumuza katılmak ve bu lezzetleri keyifle sunmak için her adımda bizimle olmak için siz de CV’nizi bizimle paylaşın, bu tatlı serüvenin bir parçası olun!

CV GÖNDER